I KATEGORIA: SZKOΧ PODSTAWOWE ZE SZCZECINA

 

I miejsce          Puchar oraz dyplom za I miejsce otrzymuje SKKT przy SP 42 - 2.388 pkt.

- Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

II miejsce         Puchar oraz dyplom za II miejsce otrzymuje SKKT przy SP 74 - 1.848 pkt.

- Dyplom i materia造 krajoznawcze dla 3 opiekun闚 SKKT

III miejsce        Puchar oraz dyplom za III miejsce otrzymuje SKKT przy SP 47 - 1.104 pkt.

- Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

IV miejsce       Puchar oraz dyplom za IV miejsce otrzymuje SKKT przy SP 51 - 1.052 pkt.

- Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

V miejsce         Puchar oraz dyplom za V miejsce otrzymuje SKKT przy  SP 14 - 981 pkt.

- Dyplom i materia造 krajoznawcze dla 2 opiekun闚 SKKT.

VI miejsce       Puchar oraz dyplom za VI miejsce otrzymuje SKKT przy  SP 48 - 510 pkt.

- Dyplom i materia造 krajoznawcze dla opiekuna SKKT.

 

       Dyplomy za udzia otrzymuj nast瘼uj鉍e SKKT przy szko豉ch:

 

miejsce  7      SP Katolicka          -    438 pkt

miejsce  8      SP 71                    -    401 pkt

miejsce  9      SP 37                    -    340 pkt

miejsce 10     SP 10                    -    324 pkt

miejsce 11     SP 64                    -    241 pkt

miejsce 12     SP 12                    -    153 pkt

miejsce 13     SP 69                    -    153 pkt

miejsce 14     SP 59                    -    141 pkt

miejsce 15     SP 54                    -    135 pkt

miejsce 16     SP 11                    -    132 pkt

miejsce 17     SP "TAK"            -    120 pkt

miejsce 18     SP 20                    -    118 pkt

miejsce 19     SP Tow. Salez.     -    114 pkt

miejsce 20     SP 23                    -    113 pkt

miejsce 21     SP 56                    -      78 pkt

miejsce 22     SP 21                    -      72 pkt

miejsce 23     SP 18                    -      52 pkt

 

 

II KATEGORIA:  GIMNAZJA ZE SZCZECINA

 

I miejsce:          Puchar oraz dyplom za I miejsce otrzymuje  SKKT przy  GM 29   -     1.108 pkt

                        -     Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

II miejsce         Puchar oraz dyplom za II miejsce  otrzymuje  SKKT przy GM 6   -         664 pkt

                        -     Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

III miejsce        Puchar oraz dyplom za III miejsce otrzymuje SKKT przy GM  14  -        593 pkt

   -     Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

Dyplomy za udzia otrzymuj nast瘼uj鉍e SKKT przy gimnazjach:

 

miejsce  4      GM  8             -            323 pkt.

miejsce  5      GM  Katolickie   -        229 pkt.

miejsce  6      GM  20           -            204 pkt.

miejsce  7      GM  23           -            202 pkt.

miejsce  8      GM  26           -            170 pkt.

miejsce  9      GM  18           -            123 pkt.

miejsce 10     GM  43           -            106 pkt.

 

 

III KATEGORIA: LICEA OG粌NOKSZTAz丘E I  TECHNIKA SZCZECIN

 

I miejsce:          Puchar oraz dyplom za I miejsce otrzymuje SKKT przy IV LO                     -  909 pkt

                        -       Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

II miejsce:       Puchar oraz dyplom za II miejsce otrzymuje SKKT przy III LO                     -  882 pkt

                        -       Dyplom i materia造 krajoznawcze 2 opiekun闚 SKKT.

III miejsce        Puchar oraz dyplom za III miejsce otrzymuje SKKT przy XIII LO     -  546 pkt.

                        -       Dyplom i materia造 krajoznawcze 1 opiekun SKKT.

IV miejsce        Puchar oraz dyplom za IV miejsce otrzymuje SKKT przy VIII LO  -   504 pkt.

                        -       Dyplom i materia造 krajoznawcze 2 opiekun闚 SKKT.

 

Dyplomy za udzia otrzymuj nast瘼uj鉍e SKKT przy liceach i technikach:

 

miejsce  5       IX LO          -              57 pkt.

miejsce  6       XI LO          -              51 pkt.

miejsce  7        II LO           -              50 pkt.

 

 

IV KATEGORIA:  ZESPOΧ SZK茛 SZCZECIN

 

I miejsce:        Puchar oraz dyplom za I miejsce otrzymuje  SKKT przy ZSEE      -   2.426 pkt.

                       -     Dyplom i materia造 krajoznawcze dla 2 opiekun闚 SKKT                        

II miejsce:       Puchar oraz dyplom za II miejsce otrzymuje  SKKT przy ZS nr 7  -   1.050 pkt.

                       -     Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

III miejsce:      Puchar oraz dyplom za III miejsce otrzymuje SKKT przy ZS nr 11 -    612 pkt.

                       -     Dyplom i materia造 krajoznawcze 2 opiekun闚 SKKT.

 

dyplomy za udzia otrzymuj nast瘼uj鉍e SKKT przy:

miejsce  4      ZS Sport.                                -           236 pkt.

miejsce  5      ZS nr 12                                 -           194 pkt.

miejsce  6      ZS nr 14                                 -           156 pkt.

miejsce  7      Cent. Kszt. Sport.                  -           138 pkt.

miejsce  8      ZS nr 13                                -            137 pkt.

miejsce  9      ZS ㄨcznoci                        -            112 pkt.

miejsce 10     ZSSZ nr 1                              -             74 pkt.

 

 

V KATEGORIA: ORODKI SZKOLNO WYCHOWAWCZE

 

Wyr騜nienie

Puchar oraz dyplom otrzymuje SKKT przy MOS Nr 1 Przylesie    -  264 pkt

                   

Wyr騜nienie

Puchar oraz dyplom otrzymuje SKKT przy SOSW nr 2 Jagiello雟ka    -  129 pkt       

 

 

Dyplom za udzia otrzymuje SKKT przy:

 

miejsce 3         OSW dla DSS Grzymi雟ka     -              102 pkt.

miejsce 4         SOSW nr 4 Pokoju                  -                90 pkt.

miejsce 5         SOSW nr 1 Policka                 -                81 pkt.

 

 

VI KATEGORIA: SZKOΧ PODSTAWOWE Z TERENU

 

I miejsce:          Puchar oraz dyplom za I miejsce otrzymuje  SKKT przy SP Strachocin

                                                                                                                                             - 1.025 pkt.

-        Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT

II miejsce:        Puchar oraz dyplom za II miejsce otrzymuje  SKKT przy SP nr 1

                         z Polic                                                                                                          -   683 pkt.

                       -        Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

III miejsce:       Puchar oraz dyplom za III miejsce otrzymuje SKKT przy SP nr 3

                         z Polic                                                                                                          -   602 pkt.

                         -        Dyplom i materia造 krajoznawcze opiekun SKKT.

 

Dyplomy za udzia otrzymuj nast瘼uj鉍e SKKT przy:

 

miejsce 4       SP nr 3 Gryfice                    -              315 pkt.

miejsce 5       SP nr 8 Police                      -              127 pkt.

miejsce 6       SP Przec豉w                         -                68 pkt.

miejsce 7       SP Mierzyn                          -                66 pkt.

 

 

VII KATEGORIA:  ZESPOΧ SZK茛  Z TERENU

Wyr騜nienie

Puchar oraz dyplom otrzymuje SKKT przy ZS Publicznych w Reptowie      -        290 pkt.

 

 

VIII KATEGORIA:  ORODKI SZKOLNO-WYCHOWAWCZE TEREN

                                                                                                                                                                  

Wyr騜nienie

Puchar i Dyplom otrzymuje SKKT przy MOW Trzebie         -       198 pkt.

Wyr騜nienie

Puchar i Dyplom otrzymuje SKKT przy OSW nr 1 Police     -       122 pkt.

 

             

WYR荅NIENIA  SPECJALNE

 

Specjalne wyr騜nienia dla Opiekun闚 SKKT za udzia z m這dzie蕨 w najwi瘯szej iloci imprez turystyczno-rekreacyjnych w postaci dyplom闚 i materia堯w krajoznawczych otrzymuj:

 

  1. SP nr 42                    Wies豉wa Nowacka
  2. SP nr 14                    Krzysztof Marciszewski
  3. SP nr 14                    Aldona G這wacka
  4. SP nr 51                    Danuta Pr鉅zy雟ka
  5. SP Strachocin           Danuta wi靖ek
  6. SP nr 1 Police           Aneta Partyka-Ma鎥e
  7. GM nr 29                  Ewa Kowalewska
  8. IV LO                       Waldemar Hejza
  9. ZSEE                        Aretta Zalewska 
  10. ZSEE                        Robert Adamowicz
  11. ZS nr 7                      Artur Kotowski
  12. OSW nr 1 Police       Janusz Chmielewski